درباره شرکت بازرگانی صفارزاده- واردات عطر و اسانس از فرانسه

ts nina lawless butt rams her coach. 3gp nudevista

درباره ما

خانه / درباره ما

بازرگانی صفارزاده در سال ۱۳۳۵ توسط برادران صفارزاده تاسیس شد. پس از سالها فعالیت در توزیع عطرها و اسانس های فرانسوی ،هلندی، سوئیسی، آلمانی و انگلیسی در سال ۱۳۵۵ با تغییراتی در شرکاء تصمیم به توسعه کار گرفت و حرفه خرازی را نیز به فعالیت خود اضافه نمود. در سال ۱۳۶۹ و پس از سالهای جنگ تحمیلی که محدودیت واردات عطر و اسانس مرتفع شده بود مجددا فعالیت خود را متمرکز بر عطریات و اسانس نمود. این مجموعه طی سالیان متمادی نسبت به تهیه و توزیع اسانس از اروپا مخصوصا کشورهای سوئیس، هلند، آلمان، فرانسه و اسپانیا اقدام نموده است و هم اکنون بعنوان یکی از پیشکسوتان صنعت اسانس در ایران به شمار میرود.

بازرگانی صفارزاده هم اکنون بعنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت ژان نیل فرانسه Jean Niel  بعنوان یکی از بنیانگذاران صنعت اسانس در جهان و از قدیمی ترین کارخانه های فرانسه، با قدمتی حدود ۳ قرن توانسته است تجربیات ارزنده ای در این راه کسب نماید.

بازرگانی صفارزاده همچنین بعنوان دفتر کارخانه های  فراگ آروماتیک، فراگ ورد، کشور فرانسه در ایران فعالیت دارد.

فرگ آروماتیک FRAGAROMATIC برند مشهور کارخانجات لوتیر فرانسه از پیشگامان تولید عطر و اسانس در فرانسه بوده و سابقه ای طولانی در این صنعت دارد.

فرگ ورد FragWorld مجموعه ای کم نظیر از عطر های آرایشی بهداشتی واسانس های صنعتی را در یک کلکسیون ویژه  کنار هم فراهم آورده است. از عطر های اروپایی تا رایحه های شرقی و اسانس های عربی هر سلیقه ای را مجذوب خود میکند.

چرا خرید از بازرگانی صفارزاده به نفع شماست؟

فراهم آوردن بیش از ۵۰۰ مدل از عطر های روز جهان

ارتباط نزدیک با لابراتوار های عطر سازی در فرانسه

خرید دست اول از معتبر ترین کمپانی های عطر سازی فرانسه