[av_textblock size=” font_color=” color=”]

جهان بدون  ع ط ر جهانی است سیاه و سفید 

ژان نیل در سال 1779 میلادی در شهر گراس فرانسه به عنوان بنیانگذارصنعت عطرسازی، پا به عرصه وجود گذاشت. در طول این مدت زمان طولانی شرکت ژان نیل رشد زیادی پیدا کرد و تا حد زیادی فعالیت اصلی آن افزایش یافت.

توسعه ژان نیل امروزه به این دلیل است که از قدیمی ترین کارخانه های عطرسازی در جهان می باشد که همچنان در منطقه گراس فعالیت می کند.

شرکت ژان نیل با بیش از 230 سال قدمت به عنوان تأمین کننده اسانس های شرکت های بزرگ جهان از قبیل Channel ، Chiristian Dior ، Henkel از اعتبار ویژه ای در سطح بین المللی برخوردار است.

هم اکنون این شرکت با دو کارخانه مجزا جهت تولید عطر و اسانس صنایع آرایشی و بهداشتی و دیگری جهت تولید اسانس های صنایع غذایی فعالیت می کند.

دپارتمان طعم شرکت ژان نیل در فلوریدای امریکا، به عنوان یکی از معتبرترین شرکت ها در حوزه طعم دهنده خوراکی در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی نقش مؤثری در قاره امریکا ایفا می کند.

Gérard Anthony : Master Perfumer

Georges de Boutiny : General Manager

Christophe de Boutiny : Chief Executive Officer

Marie-Christine Voynnet : General Manager – Flavors

Marie de Boutiny : Applications and Selections Manager – Flavors Division

پرفیومر ارشد شرکت ژان نیل، آقای جرالد آنتونی، یکی از اساتید عطرسازی و از مشهورترین پرفیومرهای کشور فرانسه بشمار می رود که شاگردان زیادی را تربیت و به جامعه عطرسازی جهان معرفی نموده است.

www.jeanniel.com

[/av_textblock]