شرکت فرگ آروماتیک در جنوب شرق فرانسه در نزدیکی شهر گرس، پایتخت عطر و طعم جهان واقع شده است. با ایمان به ارزش ها و قابلیت های شرکت فرگ آروماتیک، همه اسانس های طعم دهنده مواد غذایی و ترکیبات عطردر فرانسه ساخته شده است.

شرکت به لطف تجربه تیم پویا، طیف گسترده ای از ترکیبات معطر طراحی شده را به مشتریان، تولید کنندگان مواد غذایی، لوازم آرایشی و عطر و صنعت ارائه می دهد و در همکاری با مشتریان، به طور مداوم از الزامات و نیازهای خود آگاه می باشد.

فرگ آروماتیک با اتکاء به تجربه و دانش و ابزارهای موجود خود و با اطمینان، خروجی با کیفیت را تعیین می کند و در حال حاضر نیازهای مشتری از اولویت های آن شرکت می باشد.

شعار حزبی شرکت فرگ آروماتیک کیفیت، انعطاف پذیری، واکنش پذیری، نوآوری می باشد.

صادرات شرکت فرگ آروماتیک به بیش از 60 کشور در سراسر جهان دو مزیت اصلی دارد:

اول، مشتریان هر کجای جهان باشند، شرکت قادر به ایجاد مشارکت با آنها خواهد بود.

از سوی دیگر، تیم تحقیق و پژوهش شرکت پس از بررسی اطلاعات مربوط به فرهنگ و آداب و رسوم مردم هر کشور،جهت گسترش و استقرار در آن کشور، توسط عطرشناسان حاضر در تیم، رایحه ای جدید خلق می کند.

 

FRAGAROMATIC

 Located near Grasse, birthplace city of food flavours and perfumes, thanks to dynamic working team, the company is able to offer a wide range of aromatic compounds to serve the food and fragrances industries.

Faithful to our values, all our products are manufactured in France. Through our experience, our know-how and the tools we have set up, we can assure a high quality production.

Today, as always your request is our priorities.

Our watchwords are :

•Quality

•Flexibility

•Reactivity

        •       inovation

Our exportations in over 60 countries around the world offers two main advantages :

First, wherever you are in the world, we are able to create a partnership with you.

On the other hand, back each travel, we return with new fragrances . Our perfumers take inspiration from this new fragrances to expand our creation palet.